Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dny Prahy 2 nabídnou loutkový festival i jízdy parníkem

2008-06-04 13:01

V rámci oslav městské části Prahy dvě se chystá řada koncertů, dětských představení na vltavském nábřeží, bezplatná projížďka parníkem i vstup do památkových objektů i muzeí. Hlavní akce proběhnou tento víkend. Kompletní program uvnitř.
 Akce se účastní národní kulturní památky Vyšehrad, Národní dům na Vinohradech či Gröbeho vila, která se poprvé od rekonstrukce otevře veřejnosti. Programem přispějí divadlo Minor, Malé vinohradské divadlo, Buchty a loutky a mnoho dalších souborů.  U železničního mostu v Podskalí probíhá v sobotu celodenní program s koncerty, vystoupeními divadel a programem pro děti. V 15.30 odsud vyráží na gratis okružní jízdu parník Europe.
 Během celého víkendu také platí bezplatný vstup do památkových objektů a muzeí. Mimo jiné i Muzeum policie, jehož program naleznete zde. Speciálním programem přispělo k oslavám i divadlo Minor, které pro veřejnost zpřístupnilo generálku a premiéru hry Pojízdný lunapark Schworz hranou na nádvoří Novoměstské radnice. Rezervace lístku zde.
 Další akce k oslavám Prahy 2 pokračují do 17. června, kdy se na náměstí Míru představí místní školská, umělecká a volnočasová zařízení pro děti.
 Kompletní program slavností naleznete zde   

turban, Foto: cmp.felk.cvut.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>