Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dny Prahy 10

2008-10-02 12:10

1. 10. středa

14:00 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů, Švejk Band – nestárnoucí písně Karla Hašlera
Domov seniorů Sněženková 8, Praha 10

14:30 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů, Richard Adam v pořadu Stará láska nerezaví
Dům s peč. službou, Zvonková 6, Praha 10

17:00 Výstava Praha 10 včera a dnes – vernisáž, V. patro Úřadu městské části Praha 10

17:00 ZAHAJOVACÍ KONCERT Monika Absolonová, Kamil Střihavka, Vašo Patejdl, Iva Frulingová, Fanánek a Synové výčepu, Sportovní areál Hamr, Záběhlická, Praha 10

2. 10. čtvrtek

09:00 Sportovní hry seniorů, Sportovní areál Slavia Praha

15:00 Lidová zábava pro starší a pokročilé, Yveta Simonová, Josef Zíma, Pavlína Filipovská, Jiří Štědroň, Richard Adam, Karel Deyl, Jožka Zeman
KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
Vzhledem o omezené kapacite, vstup pouze na vstupenky. Vstupenky k vyzvednutí v pokladne KD Barikádníku (pondelí – ctvrtek 10.00 – 16.00hodin)

15:30 Minulost a současnost školství Prahy 10 – vernisáž výstavy, MŠ Kodaňská, Praha 10

16:00 Minulost a současnost školství Prahy 10 – vernisáž výstavy, ZŠ Kodaňská, Praha 10

19:00 Výtvarní umělci Prahy 10 a Studie, modely, vize... vernisáž výstavy
Galerie 10, Čechovo náměstí , Praha 10

3. 10. pátek

08:30 Fotbalový turnaj ZŠ o pohár starosty Prahy 10, Sportovní areál Slavia Praha

14:00 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů, Dětská lidová muzika Notičky
Dům pro seniory, Rektorská 577, Praha 10

17:00 Slavné pražské vily – vernisáž výstavy, Trmalova vila, Vilová 11, Praha 10

4. 10. sobota

09:00 Pohádková cesta pro děti , rodiče a prarodiče, Heroldovy sady, Praha 10

09:00 - 14:00 Otevřený úřad MČ Praha 10, Vršovická 68, Praha 10

11:00 – 19:00 Staročeské trhy s řemesly a bohatým programem, Čechovo náměstí , Praha 10

11:00 Den mezinárodní spolupráce, Čechovo náměstí , Praha 10

11:00 – 16.00 Den otevřených dveří – Multifunkční stadion Eden

5. 10. neděle

11:00 – 18:00 Staročeské trhy s řemesly a bohatým programem

6. 10. pondělí

19:00 Od operety k muzikálu – koncert pro všechny M. Dolinová, Daniela Šinkorová, R. Vojtek, Anna a Michal Klamo, Jan Urban, Šárka Marková a další...
KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
Vzhledem o omezené kapacite, vstup pouze na vstupenky. Vstupenky k vyzvednutí v pokladne KD Barikádníku (pondelí – ctvrtek 10.00 – 16.00hodin)

7. 10. úterý

14:00 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů, Švanda Banda – rozverná dudácká muzika
Dům s peč. službou, Sámova 7, Praha 10

8. 10. středa 

8.00 Dny otevřených dveří na základních a mateřských školách

13:30 ZDRAVÝ OBČAN – ZDRAVÝ REGION s LUCIÍ BÍLOU a Dětský den, Martin Hrdinka, Maxim Turbulenc, Amici Italiani, Free Style Judo, Lucie Bílá, atrakce, soutěže, běhy pro zdraví, lékařské poradny, prezentace městské policie a ukázka hasičské techniky
Parkoviště u fotbalového stadionu Bohemians 1905, Vršovická, Praha 10

18:30 Koncert v kostele sv. Václava, Gentlemen Singers – Cestování v čase, americké spirituály
Čechovo nám., Praha 10
Vstupenky k vyzvednutí v informačních kancelářích MČ Praha 10 (ulice Vršovická a Plaňanská)

9. 10. čtvrtek

14:00 Rybářský svět Jakuba Vágnera, povídání o rybaření a přírodě
Strašnické divadlo, Solidarity 1986, Praha 10

10. 10. pátek

17:00 ZÁVĚREČNÝ KONCERT s vyhlášením tomboly, Smokie Revival, H. Zeťová, Marian Greksa, Legendy se vrací, Deda Mládek Illegal Band , Vítkovo Kvarteto, Sportovní areál Hamr, Záběhlická, Praha10

21:40 OHŇOSTROJ

Další info na www.praha10.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>