Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DJ SHAUN BAKER

2007-07-09 23:53

DJ SHAUN BAKER -přední německý Dj a producent
- autor singlů V.I.P., Bakerman, On A Hellium Trip, Sex On The Streets, Explode a dalších

Informace o akci: Shaun se narodil v Anglii již před mnoho mnoho roky :o) Vyrůstal v oblasti poblíž Yorku, né New Yourku, ale původního Yorku na severu Anglie. Shaun se nikdy pořádně nezajímal o standardní koníčky typu fotbal, atd., ale o muziku a již od útlého dětsví. Nikdy neměl vyhraněný hudební vkus, takže poslouchal všechno co šlo – rock, ska, pop, dance, hip-hop, r´n ´b, folk, soul,…prostě cokoliv co dokáže hodit do pohodové nálady. „ Hudba je v mém životě ta nejdůležitější věc“ říká Shaun.

Shaun se naučil skládat a hrát již na základní škole, kde jeho první nástroj bylo čelo. Ale později přešel od tvorby klasické hudby na DJ-ing. Po jeho odchodu z UK v osmdesátých létech se usadil v Německu a začal svouji DJ karieru jako Shaun Baker v malých klubech. Začal si budovat cestu pro hraní na velkých akcích. Netrvalo dlouho a hrál své energické DJsety po celém světě od Ibizy, přes Mallorcu, Taiwan, Thajsko, Japonsko, Corfu, Francii, Anglii, Poslko, Holandsko, Rakousko až po Švýcarsko, atd…..a samozřejmě i po celém Německu. Jeho hudební produkce začala v roce 1997 produkováním komerční dance music. Jeho prvním veleúspěšným počinem byl singl Explode v projektu Jordan & Baker, která vstoupila do Německých hitparád dokonce dvakrát v jednom roce a stále je označována jako „classic trance track“ mnoha slavnými DJ´s, což také byl důvod k znovuvydání s remixy od DJ´s Steve Murana a E-Craig. V roce 2005 se Shaun spojil se Sebastianem Wolkerem na prvím Shaunově samostatném singlu „X-plode2“, který úspěšně zbořil všechny německé hitparády, když dosáhnul na prví příčku po dobu tří týdnů a také první příčku v hitparádě Sunshine Live Chart. ( číslo 1 – Dance radio station v Německu Rakousku, Švýcarsku a Viva Club Rotation chart ) ( nejpopulárnější na Dance TV program v Německu Rakousku Švýcarsku a číslo 1 v Dance chart na Musicload ) Xplode2 zůstalo na této pozici po dobu 8 týdnů a dále vstoupilo do Německé Singl Charts a tam zůstalo po dobu dalších 9 týdnů v top 100. Nasledující singl Push Deep po dosáhnutí nejvyšších příček Německé singl charts se stal taktéž velkým hitem. Samozřejmě že sága pokračuje a mnoho dalších skladeb bylo převelice úspěšných. Připomeňme si megahit Bakerman, nebo shash hit V.I.P., který právě v tuto dobu ovládá hitparády celého světa. Shaun na sebe může být pyšný nejen kvůli svým energickým DJ-setům, ale i po stránce své show, jako DJ hraje rád na velkých ale i malých , komerčních ale i nekomečních akcích a velice rád popisuje svůj styl jako „universální muziku“ – tedy ne pouze s vyhraněným hudebním vkusem. To co při svých DJ-setech preferuje je, poskládat skvělou Djshow z různých tanečních stylů – Trance, dance, house, electro, techno,….. Každý kdo viděl Shauna „ v práci“ ví, že nelze zapomenout na jeho jedinečné umění s gramofony a na jeho extrovertní osobnost…..

===================================================================

DEEJAY LIVE! PRAVIDELNĚ KAŽDOU STŘEDU

- nejroztančenější párty každou středu
- soutěže, extra akce
- DANCE ZONE / Dj´s WITEK Cerveny & Juhy
- BML / Dj Jark-Oh

Misch Masch se nachází v prostorách bývalého kina Letná, kde byla od roku 1997 až do roku 2002 otevřena Disco Letná. Nyní je po celkové rekonstrukci znovu otevřen právě pod novým názvem Misch Masch a navíc rozšířen! Klub je rozdělen na tři části - taneční scénu dance zone, scénu hrající světovou hudba 60.-90. let a česko-slovenskou hudbu oldies club a v neposlední řadě trendy soulovou scénu black music lounge. Přijďte se podívat, opravdu se máte na co těšit.

Otevírací doba: středa až sobota od 20:00 do 6:00

VSTUP:
středa, čtvrtek, pátek, sobota
od 20h do 22h 50Kč
od 22 do 04h 100Kč
NEVZTAHUJE SE NA AKCE!

Vstup od 16let, do 18let ZÁKAZ KONZUMACE ALKOHOLU A TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ!

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>