Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DJ MICHAEL C @ ROXY

2007-11-29 23:14

30.12. Ne, od 22:00
DJ MICHAEL C (djmichaelc.com) @ ROXY
Support djs: TinTin (geckosound) & Wicc (geckosound)
Vj: .thc
Do 23:00 vstup zdarma, po 23:00 vstup 100czk.
Uvádí Roxy promotion
------------------------------

Profil
DJ Michael C si vybojoval místo na výslunní české taneční scény za neobvykle krátkou dobu. Díky svému charisma a výborné komunikaci s publikem se během prvního roku své kariéry (2004) po hlasování fanoušků v anketě Dance Awards 2004 umístil jako druhý v kategorii Objev roku. Rok poté již ve stejné anketě stoupá na třetí příčku v hlavní kategorii DJ roku. Michael C se prezentuje energickými a barvitými sety, které boří hranice mezi jednotlivými hudebními styly. Nerad si při svých vystoupeních nechá svázat ruce jedním žánrem a snaží se vybírat tracky, které v sobě kombinují melodičnost trancu, sexy zvuk elektra a dynamiku techna. Toto spojení vnáší do Michaelových setů specifickou a jemu vlastní atmosféru. Při velmi speciálních příležitostech Michael také rád odehraje houseové sety plné našláplých tracků s vokály a energickým klubovým zvukem.

Michael C se často objevuje na masových akcích ve společnosti těch nejslavnějších světových djských jmen jako Ferry Corsten, Armin van Buuren, Paul van Dyk, ATB či projektů jako Gabriel & Dresden, Agnelli & Nelson, Kyau & Albert. Do povědomí každého českého fanouška taneční hudby se zapsal svým setem odehraným na tour nejpopulárnějšího světového DJe Tiësta v Praze, kde vystoupil téměř před 15 000 lidmi. Michael C se stal rezidentem několika předních českých klubů. Každý měsíc baví stovky lidí svými melodickými sety v pražském a mosteckém klubu Duplex na noci Sunshine, pravidelně vystupuje na brněnské party E-Motion a má také vlastní noc ENTRANCE v legendárním klubu Roxy. Jeho rezidentní noci se těší pravidelné návštěvnosti a často na ně zve zajímavé české a také zahraniční umělce. Michael C svými sety přispívá k atmosféře tradičních českých open-air festivalů jako jsou Summer of Love, Mácháč či Hradhouse. Michael C se pod záštitou časopisu Maxim v únoru a březnu 2007 vydal na svoji první tour po největších klubech České republiky.

Michaelovo vystupování sklízí velmi dobré ohlasy také v zahraničí. Jeho dosavadním největším úspěchem bylo pozvání do daleké Číny, kde odehrál svůj set před publikem čítajícím téměř 4000 hlav v klubu Yes (www.yesclub.com.cn) a následoval tak slavné DJe jako Tiësta či Paul van Dyka. Michael C se často objevuje na Slovensku, kde mimo mnoha jiných menších klubových akcí zazářil na festivalu Okey léto, v Polsku se blýskl na obřím open-airu Summer City, v Německu na letním festivale House of Summer nebo na legendární klubové noci Euphonic night v Berlíně, kde vystoupil jako první Čech v historii. Michaelovy sety jsou vysílány na světoznámých internetových rádiích DI.fm, ETN.fm, v Mexiku na Masmusic.fm, v Polsku na RMI.fm a ve Skotsku na rádiu Oban.

Michael C kromě vystupování za gramofony veškeré úsilí vkládá do tvorby svého vlastního hudebního studia. Na svědomí má několik vlastních remixů (mimo jiné Mr. Sam feat Kirsty Hawkshaw – Lodestar)mimo
jiné zremixoval singl Lodestar od Mr. Sama a K, pro svoji potřebu si edituje různé skladby a vytváří bootlegy. Velmi úspěšným na tanečních parketech je Michaelův bootleg Marco V vs Gorillaz. Za sebou má svůj původní singl, který nese název Moonfall a v současnosti připravuje novou vlastní originální produkci a remixuje další skladby.

Michael C moderoval mezi léty 2004 – 2005 svoji vlastní rádio show s názvem Sunshine, ve které každý týden živě mixoval hudební novinky. Během prvního měsíce vysílání se tehdy stala vůbec nejposlouchanějším speciálním pořadem Radia Life (dnes Fajn rádio Life). Úspěch Michaelovy show Sunshine dokazuje také druhé místo v anketě Dance Awards 2004 v kategorii rádiový pořad roku. Show Sunshine nyní pokračuje každé úterý mezi 20 a 22 hodinou na internetovém rádiu největšího zábavního serveru v České republice Líbimseti.cz. Michael C sám říká, že se každým svým vystoupením snaží předat svým fanouškům co nejvíce pozitivní energie a komunikaci s nimi považuje za velmi důležitou část svého vystoupení.Více info na www.djmichaelc.com http://www.myspace.com/michaelc_cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>