Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Disegno Interno

2007-09-21 01:15

Karlin Studios
Praha 8 - Karlín, Křižíkova 34
info@karlinstudios.cz
http://www.karlinstudios.cz
Otevřeno : út – ne 12 – 18 h.

Disegno Interno

Kurátor: Pavel Humhal

Skupinová výstava, kde umělecká díla jsou vybrána na základě obdobného vztahu ke skutečnosti, který je v tomto případě definován manýristickou ideou. Manýrismus byl koncem renesance, ale podobné jevy můžeme pozorovat u každé pozdní fáze slohu: v antice helénismus, v gotice krásný sloh, v baroku rokoko. Možná se ze vzdálenější perspektivy bude jevit i naše doba jako období končícího slohu?
(11.10. – 28.10.2007) 
-------------------------------

Karlin Studios

Po rekonstrukci tovární haly v Karlíně (bývalé průmyslové čtvrti na Praze 8), pronajaté od firmy M2 Real Estate a.s., ze skupiny Karlín Real Estate, vznikl komplex uměleckých ateliérů a galerií, který je první svého druhu v Praze. Ačkoli vznik projektu KARLIN STUDIOS byl iniciován FUTUROU, je provozován samostatným občanským sdružením.

Je zde prostor pro 16 ateliérů, které jsou pronajaté vybraným umělcům ( Josef Bolf, Ondřej Brody, Jiří David, Pavel Humhal, Patricie Fexová, Eva Jiříčka, Jan Kadlec, Tomáš Lahoda, Eugenio Percossi, Daniel Pitín, Pode Bal, Evžen Šimera, Milan Salák, Vladimír Skrepl, Štěpánka Šimlová, Sláva Sobotovičová, Marek Ther, Ivan Vosecký, Dušan Záhoránský).

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>