Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

2007-06-11 19:42

DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ S POTVRZENOU REZERVACÍ!

Cyklus ASIE asi je. Série dílen pro děti od 8 let a dospělé i seniory umožňuje výjimečná setkání s díly z bezprostřední blízkosti, která nebývají vystavována. Návštěvníci se učí dívat na díla asijských mistrů a následně v ateliéru, inspirováni prohlídkou, se věnují vlastní tvůrčí činnosti. Cena: 100 Kč. Délka: 120 - 135 minut.

Rezervace pořadů lektorského oddělení: tel. se záznamníkem 257 920 481 nebo e-mail: asiaedu@ngprague.cz.

------------------------------------------

26. 4. SO 14.00–16.15 Svátek chlapců
Tango no sekku je oslavou dětského věku chlapců. Ve svátek se v Japonsku vztyčují pruty se zavěšenými látkovými či papírovými kapry, vystavují postavy bojovníků a pojídají slavnostní pokrmy. V expozici si prohlédneme vyobrazení kapra koi na dílech uměleckého řemesla a malířství a následně v ateliéru vyrobíme vlastní závěsné kapry koinobori. Potřebujeme: anilinové nebo vodové barvy, kulaté štětce, speciální výtvarný materiál zakoupíte v ateliéru (asi 50 Kč).

17. 5. SO 10.15–15.00 Čas pivoněk – zápis již nyní !
Dílna se zaměří na floristickou práci s pivoňkami a sezónními květinami. Dopoledne budeme sledovat ing. Michala Klapku při práci (s komentářem) v expozici. Květinové kompozice vytvoří pro zámecký interiér s asijským uměleckým řemeslem. Odpoledne si vyzkoušíme jednoduchá aranžmá pro vlastní interiér.
Potřebujeme: menší nádobu (nejlépe asijského designu), pro niž navrhneme a vytvoříme kompozici, ostrý zahradnický nůž a ostré zahradnické nůžky.
Cena programu včetně rostlinného materiálu je 400 Kč.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>