Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DEN HARMONIE

2007-07-11 18:41

Den harmonie 14. 7.

Na sobotu 14. července připravili organizátoři Světového běhu harmonie – World Harmony Run bohatý program pro malé i velké návštěvníky.

Od 10 do 17 hodin v dětském areálu ve spodní části zoo budou po celý den probíhat sportovní soutěže pro děti všech věkových kategorií a bohatý program v divadélku Archa, kde nebude chybět hudební vystoupení skupiny Japaka Orchestra ani divadélko.
Zlatým hřebem programu pak bude zhruba v 11 hodin přivítání mezinárodního týmu běžců, doprovázeného desítkami lidí, kteří se k němu přidali v centru Prahy a doběhli až do zoo. Z pražské zoo se mezinárodní tým vydá směrem do Brandýsa n. L.  V zoo se také poběží manifestační nesoutěžní běh, ke kterému se mohou připojit i návštěvníci a na chvíli tak podržet pochodeň harmonie a přátelství.

World Harmony Run je nesoutěžní běh, jehož cílem je posílit mezinárodní přátelství a vzájemné porozumění. Běžci nesou jako symbol harmonie hořící pochodeň, kterou si předávají s lidmi, se kterými se cestou setkávají. Evropská část běhu začala 7. března v Lisabonu, jeho trasa Evropou vede 48 zeměmi a Marokem, bude dlouhá 27 000 km a bude zakončena 9. 10. 2007 v Amsterdamu.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>