Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Den dětí s Komerční bankou

2007-06-11 19:42

31. 5. Den dětí s KB – pestrý program se soutěžemi od KB

Tatu slaví 1. narozeniny

Bohatý program Dne dětí v Zoo Praha 1. června

TATU
V neděli 1. června oslaví gorilí sameček Tatu z pražské zoo své první narozeniny - spolu s dětmi v rámci jejich svátku Dne dětí. Je pro něj připraveno narozeninové překvapení, které jistě ocení nejen on, ale i ostatní obyvatelé gorilího pavilonu – velké banánové trsy dovezené speciálně přímo z Afriky. Narozeniny slavíme v 11 hodin u pavilonu goril.
Popřát mu, mimo jiné, přijde herec Jiří Macháček, jeden z vypravěčů „Pohádek o zvířátkách ze zoo“ – toto právě vydané CD ze Supraphonu zde bude pokřtěno. Výtěžek z prodeje alba bude věnován pražské zoo.
Narozeninovou akci zpestří taneční a hudební vystoupení africké skupiny batocu.

ŽÁBY BIJÍ NA POPLACH
Program ve vzdělávacím centru bude věnován kampani „Žáby bijí na poplach“. V poledne budou vyhlášeny výsledky soutěže školních projektů s tématem kampaně.
Ve 14 hodin zde proběhne vernisáž výstavy obrázků obojživelníků českých a senegalských dětí za účasti velvyslance ČR v Maroku MUDr. Tomáše Buřila, zástupců Ministerstva zahraničí a České zemědělské univerzity v Praze.

KŘTINY KLOKÁNKA U JEHO VÝBĚHU A CVIČENÍ V DIVADÉLKU ARCHA
Ve 13 hodin proběhnou křtiny klokana Bennetova, jehož kmotrem se stane Olga Šípková, patronka chovu. Ve 14 hodin si v divadélku Archa můžete zacvičit s dětmi z Family fitness Olgy Šípkové. Navíc bude pro všechny šikovné děti připravena „Hopíkova klokaní stezka“ kde si mohou zařádit jako gorilka Tatu nebo zaskákat jako klokan

Zoologická zahrada hl. m. Prahy, U Trojského zámku 3, Praha 7 – Troja
Tel. 296 112 111, e-mail: pr@zoopraha.cz, Internet: www.zoopraha.cz
Otevřeno denně, v květnu od 9.00 do 18.00, vstupné: dospělí 150 Kč, děti do 15 let, studenti, důchodci do 70 let, držitelé ZTP 100 Kč, rodina (2 dospělí, 2 děti) 450 Kč

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>