Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DAVIDOFF + CHAMBER WORCESTER

2007-06-11 19:42

Vystoupení funkových kapel DAVIDOFF + CHAMBER WORCESTER

-----------------------------------

DavidOff - pop * art * funky

DavidOff - stručná historie a současnost

Skupina vznikla v srpnu roku 2002, koncertovat začala v březnu 2003 v Praze, od této chvíle má za sebou řadu vystoupení na mnoha místech České Republiky, z nichž lze jmenovat například vystoupení na festivalu Šumavský Woodstock, Postmoderní festival Mnichovice, dvojkoncert s kapelou Eggnoise v jabloneckém klubu Rampa, koncert v táborském klubu Na druhém břehu, vystoupení v říčanském klubu Makabar (bejvalý LOGO) či dvojkoncert se skupinou Chamber worcester v Úněticích u Prahy…

Domovskou scénou DavidOff ovšem zůstává scéna pražská, koncertuje v klubech Vagon, Rock café, Baráčnická rychta, Meloun, Klamovka, Batalion, Čekárna, Šlechtovka, Kain ...

DavidOff má za sebou pestrou škálu koncertních vystoupení, dále také účast v soutěži Coca cola pop star 2003 (4. místo v 1. kole za hlasování posluchačů).

Příležitostně vystupuje na soukromých večírcích, narozeninových oslavách a pohřbech.

V létě 2003 proběhlo nahrávání prvního dema skupiny u společnosti Vanitas records, začátkem zimy 2004 bylo pokřtěno demo druhé, nahrané v říjnu toho roku v kolínském studiu Sklep Ládi Douska.

Skupina hraje v tomto složení: Zpěvák, zpěvačka, rytmika - klávesy, kytara, baskytara, bicí - dechová sekce - trubka, sopránsaxofon (klarinet), tenorsaxofon, příležitostně altsaxofon a trombón.

Repertoár kapely obsahuje především vlastní rychle se rozrůstající textovou a hudební tvorbu členů, ryze autorské koncerty mohou trvat dvě a půl hodiny, v případech potřeby je skupina schopna hrát skladby přejaté od jiných autorů, kombinací tak dosahne délka koncertu tří hodin.

Hudebním žánrem DavidOff je výrazně osobitá směs funku a pop-music na míru skládaná pro přesně rytmizované místy do rapu přecházející inteligentní texty.

www.davidoffband.net

--------------------------------

CHAMBER WORCESTER

Novinky o kapele hledejte na http://www.chambermusic.cz

Kapela vznikla v roce 2000. Počátkem roku 2006 jsme zvítězili v soutěži RC Contest a nahráli demo ve studiu 3bees. Hrajeme lehkou příjemnou muziku ve stylu funky/soul/pop se svěžím tanečním nádechem.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>