Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Cute Festival - Život nedoceníš

2007-06-11 19:42

Festival Cute dramatiky 2007

17. listopadu se v Ypsilonce odehraje už počtvrté celodenní divadelní revoluce, tentokrát s podtitulem Ne-skutečné divadlo.

Festival Cute dramatiky je jednodenní festival nefestival: neusiluje o tradici, neusiluje o masivní kampaň, neusiluje o rozpínavost, nebude vydávat katalog. Usiluje pouze o diváky.

Festival Cute dramatiky chce představit inscenace, které vychází z vlastních životních zkušeností samotných autorů, tedy inscenace autorské, živé, nápadité, originální, autentické, nekonvenční, generační, akční, ční, n, í…

Festival Cute dramatiky není a nikdy nebyl opozicí vůči jiným trendů nebo vůči jiným žánrům, nechce být opozicí, nýbrž budovat pozici. Chce upozorňovat na jedinečnou komunikativní funkci divadla, schopnou bezostyšně konkurovat daleko dravějším a modernějším médiím, chce stírat rozdíly mezi amatérským a profesionálním, chce dostat do divadla diváky, pro které je divadlo tak nezajímavé, zastaralé nebo nudné, že do něj vlastně nechodí. Cute festival je chce zlomit, překvapit, ohromit. S heslem „Ne-skutečné divadlo“ zahajujeme 17. listopadu další divadelní revoluci 2007 ve Studiu Ypsilon.

www.divadlo.cz/cute (snad bude aktualizováno) 

ŽIVOT NEDOCENÍŠ-RADIO IVO

Normální příběhy ze života. Rozpačitá trojice performerů podává vcelku suverénní výkon...

Radio Ivo je přenesení rozhlasové hry na divadelní prkna bez jakékoli transformace. Pouze s možností vidět její vznik.

Hra ŽIVOT NEDOCENÍŠ v režii Romany Bohunské a její další repríza s novým námětem. Výrazová civilnost a zvukový realismus v pozvolném tempu.

Hrají: Johana Švarcová, Petr Marek, Marian Moštík

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>