Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

COCKTAIL 008

2008-08-31 14:40

COCKTAIL 008

Vážení diváci,
představení, které jsme pro vás tentokrát připravili, je tak trochu známé i neznámé. Jedná se totiž o komponovaný pořad – souhrn nejlepších ukázek z našich představení. Některá čísla možná už znáte z předchozí návštěvy Laterny magiky, jiná vás třeba nalákají zhlédnout plnou verzi představení, která jsou dosud na repertoáru. Složení tohoto programu totiž tvoří scény, které si diváci v poslední době sami nejvíce oblíbili. Naši průvodci vás provedou sprškou dynamického rytmu, hravého pohybu, ale také lyrickými pasážemi – to vše orámované půvabnou filmovou koláží. 

Je-li první část našeho představení jakýmsi pikantním dezertem namíchaným z toho nejlepšího, pak je druhá část pověstnou třešničkou navrchu. Tuto novou část jsme nazvali Code 58.08. Pod tímto téměř tajemným názvem se skrývá malé show v němž svérázným způsobem představujeme některé, dnes již klasické principy našeho světoznámého divadla. 

Přejeme vám příjemnou zábavu a nové zážitky, které vám možná připomenou nejen naše minulá setkání s pražskou Laternou magikou!

1. Klauni na štaflích

2. Kabaret

3. Duet s kruhem

4. Graffiti

5. Nymfy

6. Pas de six

7. Kankán + Tango

8. Klášter

9. Code 58.08

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>