Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Lístky na Celine Dion jsou k sehnání

2008-06-25 10:16

Svému manažerovi, který se stal později i jejím životním, učarovala svým hlasem už ve dvanácti letech natolik, že se rozhodl zastavit vlastní dům, aby mohl odstartovat její hvězdnou kariéru. Se svým pohádkovým vokálem přijíždí Celine Dion do České republiky poprvé. V rámci turné nazvaného "Taking Chances" vystoupí dnes v pražské O2 areně. Ještě nematé lístky? Šance na jejich získání je sice malá, ale ještě stále je!
Fanoušci určitě budou znát jeji Falling into You nebo známou Tell Him, kterou nazpívala společně s Barbrou Streisand a všichni známe ten romantický song, kterým se proslavila po celém světě, My Heart Will Go On, ústřední píseň filmu Titanic.
Do Prahy přijíždí s novým albem „Taking Changes“ a s megashow, na které se podílí i Jamie King, který spolupracuje například s Madonnou nebo Christine Aquilerou. Celine Dion vyrostla mimo jiné na Michaelu Jacksonovi, Bee Gees nebo Arethě Franklin a v její hudbě můžete najít jak prvky popu, tak soulu, R&B, ale i rocku.
K dnešnímu dni jsou sice vstupenky v síti Ticketportal nadobro vyprodané ovšem, když zadáte do Googlu kouzelné slovní spojení „vstupenky Celine Dion“ zjistíte, že naděje na získání lístku, nejsou ztraceny, a kupodivu nebudete muset většinou ani připlácet. 
Více o koncertě čtěte zdeturban

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>