Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Čarodejnice

2009-04-21 10:33

CAFÉ NA PŮL CESTY, JEDNA Z TRÉNINKOVÝCH KAVÁREN O. S. GREEN DOORS, VÁS ZVE NA OSLAVU PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Moto: „Čarodějnictví bylo a je ventilem pro vše nepochopitelné a nadpřirozené.“ Jean - Michel Sallmann

Svátek ohně a upalování čarodějnic se tradičně bude slavit i na Pankráci. Organizátoři akce zvou veřejnost k strávení příjemného podvečera s bohatým programem. Vyvrcholením akce bude fatra s čarodějnicí a koncerty kapel mladých neklidných interpretů - DJ Bankrobber, Racoon´s, 158, Queens of everything..

Kromě toho bude od 16.00 pro menší návštěvníky připravená tvořivá dílna klubu Kruhžítko o.p.s a také tradiční dílna výroby malých čarodějnic. Na své si ale určitě přijdou i starší.
Další odpolední program připravuje o.s. Green Doors ve spolupráci s neziskovými organizacemi. Trávník před Café na půl cesty se promění nejen v malé tržiště, ale i v obrazárnu malířů, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. Všechny obrazy budou prodejné v rámci aukce. Cílem aukce je zúročit výtěžek ve prospěch autorů a ateliéru občanského sdružení Baobab.

V průběhu akce bude možné na pankrácké pláni navštívit stánky neziskových a spřátelených organizací. Kromě občerstvení od iniciativy Food not bombs nebudou chybět dobroty od společnosti Fairově (čokoláda, káva, čaj vyrobené a dovážené s ohledem na spravedlivý obchod a ekologii). Exotické doplňky si budete moci zakoupit v Namibijském stánku společnosti Člověk v tísni nebo v Gabreta shopu. Inspirací budou stánky Bony o.p.s, Fokusu Praha o.s, Pražské léčebny Bohnice a Svobody zvířat.

Návštěvou akce podpoří návštěvníci charitativní projekt Café Na půl cesty. Kavárna Na půl cesty od roku 1997 pomáhá lidem, kteří prošli duševní krizí. Jejich cesta „symbolicky“ vede z blízkého sanatoria Ondřejov do „tréninkové kavárny“, kde probíhá pracovní trénink za barem. Druhá půlka cesty vede na otevřený trh práce.

Oslava Čarodějnic se u kavárny bude konat již dvanáctým rokem, přijďte s námi 30. 4. 2009 oslavit tento magický večer!

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>