Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Opera
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

CARMEN - MONUMENTAL OPERA

2008-02-29 12:12

25.4. 2008 od 20hod
PRAHA - O2 ARENA

VSTUPENKY VE VŠECH PRODEJNÍCH MÍSTECH SAZKA A.S., NEBO NA WEBOVÉM PORTÁLU WWW.SAZKATICKET.CZ  
CENY VSTUPENEK: 990 - 1500,- Kč , VSTUPENKY V PRODEJI OD 29.2. 2008 

SPOLEČNOST ART CONCERTS VE SPOLUPRÁCI S LIVE NATION UVÁDÍ NOVÉ NASTUDOVÁNÍ CARMEN - MONUMENTÁLNÍ OPERY, MISTROVSKÉHO DÍLA GEORGESE BIZETA. 

Legendární inscenace MONUMENTÁLNÍ OPERY CARMINA BURANA již po 12 let inspiruje jak širokou veřejnost, tak odborníky, a tradiční, i když překvapivě moderní, MONUMENTÁLNÍ OPERA AIDA je označována za nejlépe inscenovanou Aidu v soukromé sféře.
Nyní se tedy ART CONCERTS chystá uvést CARMEN - monumentální operu, lákavou hru o svobodě a vášni – kterou režíruje turecká režisérka YEKTA KARA, dlouholetá intendantka Istanbulské opery, dobře zavedená v evropských hudebních divadlech.
Slavná hudba Georgese Bizeta se prolíná s efektními tanečními scénami a vytváří tak jedno z nejvíce ohromujících jevištních představení současnosti.
Velkolepé hromadné scény doprovázejí Carmenin fascinující erotický náboj na její cestě ke smrti.

Operou CARMEN pronikne divák na zcela novou půdu a režijní vedení Yekty Kary bude v mnoha ohledech základním kamenem: CARMEN – monumentální opera je první mezinárodní operní inscenace, která bude pracovat s animovanou velkoplošnou projekcí (25m x 12m) a videoklipy, s interakcí mezi obrazovkou a jevištěm, a také s detailními záběry dění na jevišti.
- Dále je to také první nastudování CARMEN na západě, které režíruje muslimská žena (Yekta Kara).
Navíc je CARMEN - monumentální opera - první inscenací CARMEN, která objede tři kontinenty během prvního roku od svého uvedení – Ameriku, Evropu a Asii.
Pod vedením maestra WALTERA HAUPTA, který zaručí, že budou splněny požadavky na nejvyšší hudební kvalitu, se
shromáždí soubor čítající 300 osob, který tvoří slavný LVOVSKÝ FILHARMONICKÝ ORCHESTR, UKRAJINSKÝ NÁRODNÍ
SBOR, jeden z předních evropských sborů, a významní tanečníci a sólisté, kteří byli vybráni na konkurzech po celé Evropě jako vynikající představitelé mladé generace. 

www.carmen-monumental-opera.com     www.livenation.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>