Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Děti
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Buchty a loutky - Neposlušná kůzlátka

2007-08-10 12:55

Buchty a loutky
Divadlo Buchty a loutky vzniklo v roce 1991. Je stále na cestě. Nechce mít svou vlastní budovu. Nemá ani dramaturgický plán, nemá pevnou žánrovou linii. Je na cestě v hledání té pravé formy, toho pravého obsahu. Nač budovu na tak kamenité cestě?

V dětských představeních klade důraz na komorní dialog s divákem. Aby zážitek z divadla opravdu existoval, loutky hrají loutkově. Herecká vášeň ustupuje do pozadí.
Představení pro dospělé jsou čirým experimentem. Žádná inspirace současným divadlem ani dnes moderním návratem ke kořenům.
Zpracování autorských i klasických textů má víc společného s povadlým filmovým brakem, než s unaveným divadelním dramatem.
Věříme, že se pod omračující formou daří většinou nalézti obsahovou hloubku a potřebné poselství pro další den.

Neposlušná kůzlátka
Ach, ta neposlušná kůzlátka! Zlobí a vyvádějí, až je sežere vlk. Ale hodná maminka koza je dokáže vysvobodit z vlčího břicha, neposluchy milované...A vlk? Ten se utopil! Mééé, mééé, přijďte se podívat!
Režie: Vít Brukner a Buchty a loutky. Výprava: Bára Čechová. Hudba: Vít Brukner. Střídavě hrají: Zuzana Bruknerová, Kristina Maděričová, Marek Bečka, Radek Beran, Vít Brukner, Tomáš Procházka. Premiéra: 2.12.2006
Pohádka o zlobení je určena pro děti od tří let.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>