Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Bratři v triku

2007-06-11 19:42

Kapela Bratři v triku vznikla koncem září 1999 akustická alternativa k blues-rockové Rezavé kleci. Zprvu jsme hráli pod názvem One Way, ten však již v té době vlastnila jiná kapela. Během podzimu 1999 jsme se proto raději přejmenovali na Away, ale to si nás zase všichni pletli s nejmenovanou americkou firmou. Vzhledem k nulovým ambicím prorazit na zahraničních scénách jsme konečně přistoupili k českému názvu Bratři v triku, který s sebou nese nejen obdiv k českému animovanému a loutkovému filmu, ale také podává informaci o tom, že hrajeme ve třech a navíc v pruhovaných tričkách. Bratři v triku tedy hrají akustické rockové písničky jak z vlastní dílny, tak i z repertoiru Boba Dylana, Neila Younga, Bena Harpera apod.

Obsazení:

Vojtěch Ettler - akustická kytara, foukací harmonika a zpěv. Působí též v kapelách Rezavá klec, Závodníci a Marw (irish music). Používá akustickou kytaru typu dreadnought od firmy Kobrle a Stehno, foukací harmoniky Lee Oscar a akustické kombo AER. (ettler@natur.cuni.cz)

Šimon Kotek - bicí, perkuse, zpěv, flétna, klarinet. Působí též v kapelách Rezavá klec a Závodníci. Používá bicí Sonor, činely Paiste a klarinet Amati. (simon@joesgarage.cz)

Lukáš Ettler - basa. Působí též v kapele Rezavá klec. Používá baskytaru Ibanez Jazzbass (´72) a basové kombo Fender 200. V Bratrech v triku hraje aktivně od roku 2002, kdy došlo k přestěhování některých původně brněnských členů do Prahy. (lukas.ettler@post.cz)

alternative bass player:

Petr Záklasník - basa. Můžete jej zastihnout na brněnských koncertech Bratrů v triku, kde hrajeme starý repertoár.

----------------------------------

BLUES SKLEP : NEW FACE IN BLUES SKLEP - vstup 100, - Kč

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>