Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

BOOMSHOTS – Video Jam

2008-01-10 22:46

Pátek 18.1.
BOOMSHOTS – Video Jam
DJs: Big J, Kaz D. MC Turner.
Start 22:00. Vstupné 190,- Kč. VIP zóna 290,- Kč. Guestlist pouze do 24:00.

---------------

BIG J je Američan černé pleti pocházející z Chicaga žijící v Praze. Je to muž velké postavy a kromě silného charisma je skvělým bavičem a přesně ten, kterého si už léta marně představujete jako člověka, který vás provede příjemným večerem, na kterém se můžete konečně odvázat a hodit všední starosti za hlavu. Svou úlohu zvládá tak bravurně, že se necháte okamžitě strhnout a „J“ na oplátku rozhazuje pozitivní vibrace na všechny strany. Svou show ve finále koření svými popěvky na mikrofonu, na které nakonec dostane úplně každého.
Čekejte haldy blackmusic, aktuálních i osvědčených hitů a model současného klubového večera se všemi atributy světovosti. 

DJ Big J je slavnou pražskou djskou personou. Stál u zrodu nejslavnější pražské RnB Party Soultrain. Tu můžete navštěvovat v klubu Radost FX už bezmála devět let a fame Soultrainu navíc stále roste. Big J je američan, který přijel do Prahy před desíti roky učit angličtinu, původní plán zůstat v Praze 5 týdnů se mu zdá se trochu vymknul z rukou. Big J je majitelem zřejmě největší DJské kolekce desek v Čechách, v jeho sbírce je mnoho tisíc vinylů. Mezi jeho přednosti patří detailní znalost novinek, neuvěřitelný cit, desetileté rezidentní hraní ve fameovém klubu a velice impozantní a dobrácký vzhled. Rád kombinuje RnB, Party Hiphop, riddimz, up-tempo a nebojí se zabrousit i do dance music.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>