Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

BITVA KAPEL - Antipizza Contest

2008-06-19 17:09

BITVA KAPEL - Antipizza Contest

Začátek: 20:00:00
Vstupné na místě: 120 Kč

Vystoupí kapely NAKED BRIDGE, TRAFFIC JAM, MOYNOS, WOTYX, CRASH TRASH, SAMUEL STAIN, LAST STASTION a INTIMKY.

.............................................................

Antipizza Records je studentský projekt spadající pod label Blast:beat (http://www.blastbeat.sk/?page=about_bb ) Chystáme se vytvořit minispolečnost, která pomůže vybraným kapelám k větší popularitě, získání nových fanoušků. Vybrali jsme 8 nadaných kapel, které uvedeme na červnovém koncertě pojatém jako soutěž kapel. Proběhne hlasování, kdy zvolíme vítěze Bitvy kapel. Po tomto koncertě se uskuteční národní kolo, ve kterém se budeme prezentovat s vítěznou skupinou a absolutní vítěz pojede příští školní rok na mezinárodní kolo soutěže do Dublinu. Vzhledem k tomu,že jsme zatím jediná oficiálně utvořená společnost v republice, může se stát, že nás automaticky zvolí jako vítěze. Do té doby se ale musíme starat o co nejlepší propagaci našich kapel a koncertu.Chystáme se vytvořit plakáty, letáky, webové stránky.
Soutěž společnosti Blast:beat úspěšně probíhá asi v patnácti zemích z celého světa. Objevuje nadané interprety a pomáhá studentům ke zkušenostem v showbussinesu. Těm nejlepším pomáhá na opravdový vrchol a umožní jim vydat své album.
Budeme se snažit, aby celá práce nekončila jen uspořádáním koncertů, chceme naše kapely dál propagovat a pomáhat jim k úspěchu.
Každý v naší společnosti má svou funkci a stará se o dobrý chod věcí. Máme např. PR a Marketing managera, kameramana, art designery a spoustu dalších funkcí.
Do našeho projektu hodláme vložit veškeré svoje úsilí a doufáme, že se hodně naučíme.

Antipizza Records

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>