Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Benefiční koncert pro Světlušku

2007-10-22 15:20

Benefiční koncert "Aneta pro Světlušku"

Zpěvačka Aneta Langerová se svými hosty zazpívá na podzimním benefičním koncertu "ANETA PRO SVĚTLUŠKU". Ve čtvrtek 22. listopadu jej živě odvysílá Česká televize na programu ČT 1 a Český rozhlas 1 – Radiožurnál. Během večera vystoupí hosté Anety Langerové, patronky projektu Světluška: Hana Hegerová, NO NAME a nevidomé děti, které Světluška podporuje v rozvoji talentu. Koncertem provede Ondřej Vetchý a nevidomá Alenka Schutová. Koncert pořádá Nadační fond Českého rozhlasu a Agentura Art Shock.

I letos mohou diváci během koncertu posílat Světlušce dárcovské SMS ve tvaru DMS SVETLUSKA na číslo 87777 a přispět tak lidem s těžkým zrakovým postižením. Cena jedné SMS je 30 Kč, Světluška obdrží 27 Kč. Po celý rok je také otevřeno sbírkové konto deset devítek 99999 99999 / 0100. V průběhu večera předá Světlušce symbolický šek generální partner projektu Světluška finanční skupina AXA.

„Benefičním koncertem vyvrcholí již 5. ročník tradiční sbírky Světluška pro nevidomé děti a dospělé. Koncert je poděkováním všem dobrovolníkům a dárcům, díky nimž může Světluška v průběhu roku svítit na cestu těm, kteří to nejvíce potřebují,“ uvedla ředitelka Nadačního fondu Českého rozhlasu Martina Kaderková. Během přímého přenosu se diváci seznámí s tím, jak konkrétně pomohly peníze shromážděné v předešlém ročníku sbírky.

Loni se v rámci koncertu podařilo prostřednictvím zaslaných dárcovských SMS shromáždit téměř 2.500.000 korun. Spolu se vstupným a příspěvky na sbírkovém kontu tak mohl Nadační fond Českého rozhlasu rozdělit více než 3.000.000 korun – mimo jiné na mluvící počítače, optické lupy, osobní asistenci, vodicí psy a projekty, které pomáhají nevidomým žít kvalitnější život.

Více informací na www.svetluska.net  a www.langerovaaneta.cz .

Vstupenky na koncert v prodeji v pokladně Divadla Archa koncem října.
Vstupné: min. 300,- Kč, v den konání 390,- Kč. Vstupenky jsou pouze k stání. Výše vstupného je volitelná a je příspěvkem do sbírky Světluška. Přímý přenos od 20:00, vstup do sálu od 18:45 do 19:45 hod.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>