Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

BENEFICE: Po práci zábava

2007-09-23 18:05

„Po práci zábava“ 22.10. pondělí 18:00

Agentura Profesního Poradenství pro Neslyšící (www.appn.cz) si Vás dovoluje pozvat na zábavný večer „Po práci zábava“ - vystoupení kapely Traband, promítání krátkého filmu Ve svém bytě bydlím sám, umělecké vyprávění ve znakovém jazyce, vystoupení moderního tance a zpěvu ve znakovém jazyce… a samozřejmě ještě něco navíc!

Celý večer bude tlumočen do mluvené češtiny a českého znakového jazyka. Zváni jsou klienti APPN, zaměstnavatelé Neslyšících a široká Neslyšící i slyšící veřejnost.

Vstupné dobrovolné

internetové stránky: www.appn.cz
----------------------------------------------

TRABAND
S kompletně novým repertoárem a s novým zvukem startuje Traband třetí kapitolu své existence a od počátku roku se znova začíná objevovat na pódiích - opět jako "trojbend" (Jarda Svoboda - harmonium, kytara, baskytara, cimbál, zpěv. Jana Modráčková - kytara, trumpeta, harmonium, zpěv. Václav Pohl - bicí, beatbox, zpěv). Milovníci divokého dechna budou možná postrádat ryčné, balkánské rytmy a zběsilá sóla, na své si naopak přijdou ctitelé klidnějších, lyričtějších písniček a zajímavých zvukových kombinací. Klíčovým nástrojem určujícím zvuk je nyní šlapací harmonium, podpořené barevnými rytmickými výšivkami bicích a kytary. Po všežravém období, kdy si trabandité přisvojovali takřka jakýkoli hudební styl, přichází snaha rozhlédnout se v domácí krajině. Už tedy nikoliv "world", ale spíš "home" music. Inspirací je tentokrát hlavně česká a moravská lidová hudba, vesnické kostelní zpěvy a domácí muzicírování.

www.traband.net

Na adrese http://www.myspace.com/trabandhudba si můžete poslechnout nový zvuk Trabandu.

---------------------------------

Režisér Radim Špaček
Radim Špaček se narodil 13. října 1973 v Ostravě. Byl členem Dismanova rozhlasového dětského souboru. Maturitu složil z herectví na Pražské konzervatoři. R. 1998 ukončil studium režie na FAMU. Vytvářel menší úlohy v rozhlase, televizi a dabingu. Moderoval a vystupoval v různých autorských podobách v hudebním týdeníku České televize „60“.

Filmografie / režie:
Bezesné noci (2003)
Best before the end (1999) (FAMU) (krátký)
Rychlé pohyby očí (1998)
Mladí muži poznávají svět (1995)
Bolest (1995) (FAMU)
Ve svém bytě bydlím sám (1995) (FAMU)
Více na www.spacek.info

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>