Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Pražský bazar vánočního cukroví

2007-12-15 06:41

Pojďte si vyměnit cukroví :-). V neděli 16.12 pořádá Pragueout.cz bazar, odkud si můžete odnést horu cukrátek a dalších sladkých vymyšleností. Sami jich ovšem musíte horu přinést. Pokud nestíháte napéct tisíc a jeden druh a chcete si rozšířit výběr, je pro vás bazar ideální příležitostí. Cukroví si můžete sami vybrat a při kávě ho ochutnat. Akce proběhne tuto neděli mezi 14 – 17 hodinou v Mlýnské kavárně na Kampě.
Podobné výměny probíhaly zatím jenom mezi přáteli nebo většími rodinami. Domluvilo se, co kdo napeče, načež proběhla akce kulový blesk. Když se tak sešlo deset vánočních cukrářů, ve které se před Vánocemi pražský pronárod proměňuje, mohl každý teoreticky upéct jeden jediný druh. Ušetří se tak na surovinách i na práci a navíc jste se mohli nechat překvapit, jak se cukroví povede druhým. Výsledek ale nikdy nebyl zaručen, a šlo tak trochu o sázku do loterie. Co rodina, to určitý styl. Někteří jsou na krémy a kousky zvíce pěsti, jiní preferují cukrovinky drobné a křupavé. Jsou i tací, kteří si zděděný recept střeží jako rodinný poklad a nevymění ho ani za zlato, za to se rádi pochlubí s výsledkem. Pražský bazar vánočního cukroví vychází vstříc všem.
 
Čím více lidí se bazaru zúčastní, tím větší výběr budou mít. V Mlýnské kavárně na Kampě (při cestě od Újezda naproti prvnímu můstku přes Čertovku) si navíc můžete u kávy zvolený druh ochutnat. Vyměnit můžete celý pekáč, kilo za kilo nebo si povyměňovat jen pár kousků. Záleží na vás.
 Pravidla cukrového bazaaru
Cukrátková pasiva:
Polovinu cukrátek vložíte na talířek, odkud si ostatní mohou vaše kousky brát a vyměňovat je za vlastní. Vyměněná cukrátka pak dostanete zpátky.
Cukrátková aktiva:
Druhou polovinu cukrátek si ponecháte a můžete je sami měnit za cukrátka nabízená na talířcích ostatními.
Ochutnávka:
Každý může od cizího druhu ochutnat jeden kousek výměnou za svůj vlastní.
 Pro další informace volejte 720352906 nebo pište na urban@o-t-s.cz

(c) centrum.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>