Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SKUPINA BAUCHGLANZ : improvizace Hlavně neklopýtnout...

2007-06-11 19:42

SKUPINA BAUCHGLANZ – ...Hlavně neklopýtnout...

Herci a spoluautoři: Tomáš Jeřábek, Halka Třešňáková

Náhled do dvou těsně sousedících bytů, do života boxera za zenitem a zamrzlé hippie. Konec světa? Je, byl, bude? Nonverbální divadlo s textem. Nazdar!

Podpora, nadpora, závora,
podpora v nezaměstnanosti,
podpora ve stáří
podporuje zažívání
Support
Suport
„Untršticung“ 

-----------------------------------------

Krátké portréty některých zúčastněných

Halka Třešňáková:

Vystudovala katedru nonverbálního a komediálního divadla na pražské HAMU u prof. Ctibora Turby. Později začala i sama učit /Hamu, Jamu/. Je velmi žádaná jak doma, tak i v zahraničí. Spolupracovala a autorsky se podílela na celé řadě projektů s předními světovými umělci. Mimo jiné: Hanging Man /Ctibor Turba/, Divnosti, Život Fanta Zije, Mluviči/Jednotka /, Oblékla jsem se a jedla, Kocour /Petr Krušelnický/, Na jejím gauči, Mezzo, Už muž /Second Hand Women/ a další. Téměř se všemi projekty projela celý svět a většinou s velkým úspěchem. Platí za uznávanou umělkyni díky své odvaze provokovat, experimentovat, odkrývat tabu a vždy překvapit. Halka Třešňáková je herečka, režisérka, tanečnice, pedagožka, publicistka a především umělkyně.

Tomáš Jeřábek:

Studoval DAMU, obor alternativního a loutkového herectví. Po škole se účastnil především jednorázových experimentálních projektů. Má velké pole působnosti od činoherních rolí až po silně specifické okrajové žánry, např. BUTO. Častěji spolupracuje s těmito subjekty: Vosto5, Matapa, Stage Code, Jednotka, Alfredvedvore, La Fabrica. V poslední době se věnuje především improvizaci.

teatro NoD

jednotné vstupné 80 Kč, kapacita 80 míst

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>