Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

BAD LUCK CHARMS (usa) + DIE OUTSIDERS (cz)

2008-04-15 18:59

neděle / sunday
25.5.2008 - KLUB 007 STRAHOV
www.klub007strahov.cz

BAD LUCK CHARMS (usa)
www.myspace.com/badluckcharmsusa
Slimy, Sleazy, Dirty Rock ‚n‘ Roll !!?? V tom případě jedině Kerry Martinez (U.S.Bombs) a Bad Luck Charms – geniální ´77 punk rock z podsvětí Brooklynu, mix Heartbreakers, Hanoi Rocks a Dead Boys!

Kerry Martinez je výborný kytarista a zkušený punkový světobežník. Je zakládajím členem amerických US Bombs a od roku 1993 to s nimi táhne až dodnes. Poprvé v Čechách si s US Bombs zahrál ve squatu Ladronka v roce 1999! A naposledy minulý měsíc ve Futuru..koncert nakonec musel i sám odzpívat, jelikož Duane Peters nestihl přijet. Kromě hraní, se Kerry věnuje také produkování jiných kapel, spolupracoval například s Waynem Kramerem (MC 5) nebo Larsem Frederiksnem (Rancid). Přišel ale ten správný čas na vlastní kapelu, na návrat ke kořenům, na další punk rockovou štaci. Milovníci starých melodických punk rockových klasik si přijdou na své. Nejde samozřejmě o žádné cover-verze, kapela hraje svoje skladby, ovšem s pikantní příchutí starých dobrých časů Dead Boys, Rolling Stones, New York Dolls... B.L.C. hrají od roku 2002, první album vychází právě v těchto dnech na I Scream Records a v neděli 25.5 na strahovském kopci živá show !!

----------------------------
DIE OUTSIDERS (cz)
www.myspace.com/theoutsiderscz
The one and only true-born punk rockers around!!
Lepší než kdy předtím, dokonalý punk rock s příchutí Buzzcocks, Hives či Adolescents.
Nedávno obohacená sestava o ex-kytaristu Clou přidala kapele grády a svým pravo-věrným old school ´77 stylem jsou ideálním startérem nedělní punkové seance.

Cena 160 kč / Start 20.00 / Live music finish 22.00 !

www.ladrogang.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>