Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

BABY IRIE 6

2007-06-11 19:42

BABY IRIE 6

DUB IN DA TRIP, AFRODIZIAK, DUBONET, PRINCE ALFRED and THE WARRIORS, ADMIRÁL KOLÍBAL

Šestý benefiční reggae mejdan pro Alici Babirye z Ugandy.

ceny: K stání: předprodej: 150, v den konání akce: 150

Letošní večírek se uskuteční jako obvykle v Paláci Akropolis v sobotu 12. ledna od 17.30 hodin. Začneme promítáním filmu One Love, po kterém se na podiu objeví jako první Dub in Da Trip (CZ) a jejich dub-ska-world music. Následně se představí Afrodisiak feat. MC Turner (CZ, USA) s náloží dancehall reggae prošpikovaného hiphopem. DubONet (CZ) zahrají taneční hudbou, reggae a dubem inspirované skladby z jejich první i z nově chystané desky a při vystoupení Prince Alfredo and the Warriors (Congo, CZ) okusíme chytlavé rytmy mezinárodního afro-popu a reggae.

Jako vždy má BABY IRIE pro sebe veškeré prostory Akropole, takže po živé show přijde řada na DJ’s. Na Malé scéně černé placky roztočí Supafly a Mighty Lemon, Divadelni bar ovládne ProSoundsystem, tedy DJ Liquid A, Kryshpeen, Dr.Kary, a to s podporou Admirála Kolíbala.

Nemůže chybět již tradiční občerstvení.
Alice z Ugandy, které společně platíme vzdělání a zdravotní péči, je v pořádku a dobře se učí. Navíc dorůstá ve slečnu a to je přece pořádný důvod k oslavě. Přijďte se stát zas rodinou. Vstupné je 150 kaček. Díky nám Všem!

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>