Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Autogramiáda Josefa Hausmana

2007-08-31 00:19

23.6.2008 (pondělí) od 16 hodin

Autogramiáda Josefa Hausmana, autora známé, úspěšné a kontroverzné publikace „Základy mužského šovinismu“, který představí svoji novinku „Ženy na dosah“. Účast na akci přislíbil Bohumil Kulínský .

Alfa nakladatelství 
-------------------------

Literární setkání
Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

Z již proběhlých autogramiád disponujeme omezeným počtem knih s podpisy autorů. V případě, že hledáte originální dárek nebo jste příznivcem některého autora a zmeškali jste jeho autogramiádu, seznamte se se sortimentem ze sekce Knihy s podpisem.

www.neoluxor.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>