Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Autogramiáda Josefa Náhlovského a Štěpána Mareše

2007-08-31 00:21

Dovolujeme si Vás pozvat na uvedení knihy "Krušnohorská kronika" Josefa Aloise Náhlovského spojený s autogramiádou.

V pondělí 9. června od 16 hodin v 1. patře Paláce knih Luxor se na Vás těší Josef Alois Náhlovský, ilustrátor Štěpán Mareš  a další hosté nejen z nakladatelství Brána. 

Záložky – Krušnohorská kronika
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
Josef Alois Náhlovský, známý český komik, se narodil v Krušných horách v obci Lom u Mostu. Vystudoval pedagogickou fakultu obor český jazyk-dějepis. V současné době žije napůl v Ústí nad Labem a Luhačovicích.

Štěpán Mareš (nar. 1972), v současnosti nejznámější a nejvýraznější český kreslíř, je známý především jako tvůrce kreslené politické satiry. Velmi oblíbený je jeho komiks Zelený Raoul, který vychází na pokračování v časopise Reflex, příznivci pořadu Dementi si jistě pamatují jeho svérázný humor. Je také autorem obalů na CD, do povědomí veřejnosti se zapsal mimo jiné i billboardem s bin Ládíkem, který „to myslí upřímně…“.
Je svobodný a žije ve svém rodišti v Okříškách. 

Autor, oblíbený komik, severočeský patriot a amatérský historik (jak sám sebe nazývá), se inspiroval kronikou Krhútů Ervína Hrycha a po náročném bádání objevil hrdý slovanský národ Krušnohorců, kteří jako první osídlili severočeské pohoří a dali mu své jméno. Od té doby je toto území známé jako Krušné hory. Humoristická knížka seznámí čtenáře s dějinami Krušnohorců, s jejich vztahem k ženám, volbě Miss, humoru, kultuře, sportu, politice, Evropské unii, ekonomice, náboženství, válčení, revoluci, s krušnohorskými pověstmi, bajkami a pohádkami, s krušnohorskou kuchyní – a vůbec se všemi aspekty nevšedního života zapomenutého národa.

----------------------

www.neoluxor.cz

Literární setkání
Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>