Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Autogramiáda Veroniky Žilkové a Martina Stropnického ke knize „2 v 1“

2007-06-11 19:42

24.1.2008 (čtvrtek) od 16 hodin

Autogramiáda Veroniky Žilkové a Martina Stropnického ke knize „2 v 1“. Ženský a mužský pohled na svět v jedné knize. Má-li čas žena, čte z knihy žena, má-li čas muž, čte z knihy muž.

Nakladatelství XYZ

--------------------------

Literární setkání
Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

Z již proběhlých autogramiád disponujeme omezeným počtem knih s podpisy autorů. V případě, že hledáte originální dárek nebo jste příznivcem některého autora a zmeškali jste jeho autogramiádu, seznamte se se sortimentem ze sekce Knihy s podpisem.

Jaké akce jsme pořádali v poslední době, a plán pro nejbližší období naleznete níže. Vaše případné další dotazy rádi zodpovíme na tel. číslech 221 111 319, 221 111 359 a 221 111 367.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>