Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

ASIA (UK) - ''REUNION TOUR 2008''

2007-06-11 19:42

ASIA (UK)
''REUNION TOUR 2008''
Praha, Retro Music Hall, Francouzská 4

VSTUPENKY - Ceny: CZK 795.00 TICKETSTREAM
Předprodej bude UKONČEN: 29/05/2008 19:00

Informace o akci:
ASIA – „REUNION TOUR 2008“
První britská supergroup osmdesátých let se vrací v původní sestavě ve složení Steve Howe (ex-Yes) John Wetton (ex-King Crimson, Uriah Heep, Roxy Music), Geoff Downes (ex-Yes, Buggles) a Carl Palmer (ex-ELP) na hudební scénu! Skupina Asia, založená v roce 1981 kytaristou Steve Howem a baskytaristou a zpěvákem Johnem Wettonem (ještě téhož roku se skupina doplnila příchodem klávesisty Downese a bubeníka Palmera), debutovala celosvětově úspěšným albem Asia (1982). Po vydání dalších dvou studiovek, Alpha (1983) a Astra (1985) se však klasická sestava rozpadla.
Asia začátkem devadesátých let obnovuje činnost a až do roku 2005 koncertuje a vydává alba v různých sestavách a se střídavými úspěchy. Nečekaný comeback původní sestavy přichází ale až v roce 2006 a je následován celosvětovým turné. To letošní čítá 50 koncertních zastávek a jednou z nich bude i pražské Retro Music Hall! Asia vystoupí v Čechách vůbec poprvé v historii a hned ve svém nejsilnějším složení.

Koncertní set potrvá více než 2 hodiny a diváci se mohou těšit na všechny žebříčkové megahity této skupiny (Heat Of The Moment, The Heat Goes On, Only Time Will Tell, Time Again, Sole Survivor, Don’t Cry atd.). Hudebníci si připomenou i své mateřské kapely, takže dojde i na písně Roundabout (od Yes), Video Killed The Radio Star (od Buggles) či Fanfare For The Common (od ELP).

Asia v originálním obsazení natočila po 25 letech novou studiovou desku s názvem Phoenix (vychází v polovině dubna) a několik skladeb z této novinky také zařadí do svého playlistu.

Více informací: www.originalasia.com

VYPRODÁNY KLUBOVÉ LÍSTKY !!! (retro music hall)

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>