Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Test barrandovského aquaparku (1)

2010-06-11 11:14

Jsou koupaliště, která srší erotickým napětím a kde si pánové z plavek rozbíjejí stan. Jiná typu římských lázní slouží relaxaci a senátoři v nich dříve měli k dispozici knihovnu. Barrandovský aquapark je rodinnou záležitostí: dva velké tobogány, vířivky, bublátka, umělý proud, trysky a chrliče, masáž du perlička, sauna a pára, bazén. All inclusive. A k tomu mokrý bufík  a další restaurace s báječnou zelnou polévkou. Byli jsme tam a všechno zkusili.

Pokud do aquaparku pojedete autem, vydejte se z Barrandovského mostu směrem na Plzeň a na poslední odbočce (bez světel) do Sídliště Barrandov. Pokud MHD, ze Smíchovského nádraží jezdí čtyři tramvaje na konečnou zastávku Sídliště Barandov. Aquapark, vodní azyl uprostřed bezůtěšných betonových panelů sídliště,  je od ní vzdálen cca 200 metrů.

Jde o supermoderní zařízení. Trochu sci-fi. Na recepci dostanete čip, který připomíná hodinky, co nosili ti plechoví lumpové z filmu Četník a mimozemšťané. Tím si pak otevíráte a zavíráte skříňku nebo trezor na cennosti. Všude je čisto a šatnami a sprchami neustále brousí lazebnice s hadicí. Aquapark září novotou a i když byl otevřen teprve v prosinci minulého roku, byl vyhlášen Bazénem roku 2006. Místní jsou na to hrdí a je to na nich znát.

 
Nad bazénem bdí ostražité plavčíkovo oko a pokud máte jen trochu starší děti, můžete se v klidu odebrat do perličkové koupele. Dospělí tu ostatně tráví většinu času. Voda má 33°C a v sedátkách jsou masážní trisky, které slabší konstituce odmasírují na druhý konec vířivky. Děti se zatím mohou točit v umělém proudu nebo se vznášet na vzduchových polštářích v bublinkovém bazénu. K dispozici mají dva velké tobogány, které se jako žížaly točí zvenku podél budovy a vyplivují děti do dojezdových bazénků uvnitř. Plavci mají k dispozici  25m bazén. Během koupání můžete využít i služeb maséra, ale je třeba se objednat předem na čísle 603 224 683.

 

 

Další informace zde

aquadream.cz / turban

Komentáře (1)

Host 2011-01-04 10:30:45
fuj fuj fuj fuj fuj

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>