Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Alice Bauer Blues

2007-06-20 11:30

Alice Bauer je zpěvačka, textařka, překladatelka a lingvistka. Ve zpěvu se žánrově neomezuje - zpívá jazz, blues, fusion, vokály k filmové hudbě i např. hudbě taneční.
www.alicebauer.com

Jádro středečních jam sessions uskupení středečních jam session je tvořeno renomovanými hudebníky, jehož členy jsou např.: Pavel Husička, Alice Bauer, Antonín Šturma, Daniel Fiedler, Vladimír Kliment, Radek Němejc a řada dalších vynikajících hráčů, jejichž záběr hudebního působení by se dal charakterizovat rčením "od Bacha až po Vlacha", či od Pavla Klikara až po Michala Davida.
Vystoupení má charakter jam-sessionu, ovšem pouze v těch ohledech, že program není dopředu přesně stanoven, či nazkoušen a dochází tak, tím pádem, k stále novým tvarům a způsobům hry jednotlivých skladeb, nikoliv však ve smyslu přijď a hraj kdo můžeš a co se ti zlíbí. Hudební styly se večer od večera mění, závislostí na čase a prostoru jednotlivých hráčů, tudíš se můžete každý koncert tešit na značně odlišnou hudbu, i když centrem veškerého dění je stále hudba Bluesová a Jazzová.

Více informací: www.bluessklep.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>