Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Václavská podzimní pouť na Holešovickém výstavišti

2007-09-26 12:37

Je menší obdobou Matějské. Podle organizátora pouti Václava Kočky bude v areálu kolem padesáti atrakcí a hlavně hodně jídla. Návštěvu horských drah a kolotočů můžete spojit s koupáním v bazénu nebo s představením Křižíkovy fontány, která chystá na následující měsíc bohatý program. Vstupné do areálu zdarma. Pouť potrvá od 28.9 do 4.11.
 
Oproti Matějské chybí na podzimní pouti velké atrakce z Holandska. Nepřijdete o klasické labutě, autodromy, pistodromy, alpské dráhy, horské dráhy a mnoho dalších točítek a zvracítek. Větší pozornost byla věnována stánkům s občerstvením, takže se můžete těšit na grilované klobásky, šternberské uši, zmrzliny, cukrvaty, perníky a další pouťově chuťovky. Další zpestření při návštěvě pouti nabízí místní plavecký bazén nebo návštěva večerních představení Křižíkovy fontány, jejíž program naleznete zde. Ve všední den je lunapark otevřen od 14 do 22 hodin, ve svátek a o víkendu od 10 do 22 hodin.
 
Na 8. října připravili organizátoři zábavný program pro hendikepované děti, které budou mít zdarma vstup na všechny atrakce lunaparku a Mořského světa. Ve velkém pavilonu Křižíkovy fontány je pro ně připravena taneční zábava, v malém pavilonu raut a od 12 do 16 hodin mohou zdarma navštívit program na Křižíkově fontáně.
 
turban

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>