Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

10. NAROZENINY N1 SNOW & SKATE SHOP

2007-06-11 19:42

Středa/Wednesday 05/12/2007
10. NAROZENINY N1 SNOW & SKATE SHOP
STARRING: DJ A SKILLZ (UK )
Support: BAYER
DJ ROBOT
Start: 20:00
-------------------------------------------------------------

N1 SNOW & SKATE B DAY MICOOLASH PARTY
RADOST FX / STŘEDA 5.12.2006 od 20.00

N1 snow and skate, Skateshop.cz a olomoucký padre Gotcha, ze stáje Ceckatého Tornáda si vás dovolují pozvat na jedinou opravdovou mikulášskou snowboard party v Praze, pořádanou u příležitosti 10tých narozenin výjmečného pražského skateshopu N1 SNOW & SKATE v Benediktské ulici 12. Tato se uskuteční ve středu 5.12.2007 od 20ti hodin, tradičně v klubu RADOST FX na náměstí IP PAVLOVA. Party je zároveň oslavou startu nové zimní sezóny, spojené s premiérou dvou videíí a to značky SPECIAL BLEND a FOURSQUARE
Program vás zasype lavinou zábavy a hudby v podání nové partičky BAYER
(www.bayermusic.cz ) mísící prvky hip hopu a živé taneční muziky.Božský DJ a lamač dívčích srdcí DJ ROBOT Vás pěkně připraví pro hvězdu večera. Hvězdou večera budete samozřejmě Vy a DJ A SKILLZ zástupce labelu FINGER LICKIN z Velké Británie. Takže pokud máte rádi pořádný breakz, tenhle chlápek je ten nejlepší s kým můžete strávit středeční noc.
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=52422372

Těšit se můžete na 100 piv z fleku, čertici, anděla a mikuláše s pořádnejma dárkama Jim Beam za zabijáckou cenu, ruletu nebo black jack a velmi taneční překvapení.
Vyhrát přímo v klubu, můžete zbrusu nové prkno FORUM a další příjemné ceny na zimu. Jelikož jste všichni letos pěkně zlobili, měli byste si přijít nechat dát výprask od pěkně sexy čertice ….a možná i více. Jako každý rok, nebude chybět hlavní výhra a to lištička od FOX. Lištičku si odnese ten kdo za ní zaplatí nejvíce v dražbě.

Vstup je 150 korun, nebo zadarmo poukd se stavíš v obchodě N1 SNOW & SKATE, v Benediktaské ulici číslo 12. Jako přídavek ještě dostaneš k lístku dárek od JIM BEAM.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>